Hakkımızda

Kimyasal hammadde tedariki ve pazarlama şirketi olan kuruluşumuz POLİVİN KİMYA, 2005 yılında kurulmuştur. Firmamız, Türk kimya sektörünün değişik branşlarında 30 yıllık tecrübeye sahip ortaklarımız ve güçlü finansal yapısıyla, sektörümüze en güvenilir kaynaklardan, en kısa sürede, en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Gıda, Tekstil, İnşaat, Deri, Plastik, Deterjan, Petrokimya, Boya ve Tarım gibi Türk ekonomisinin vazgeçilmez sektörleri için gerekli kimyasal hammadde temini, Polivin Kimya’nın ana uğraş konusunu oluşturmaktadır.

Firmamızın kapalı ve açık olmak üzere 5 ayrı deposu ve dolum tankları mevcuttur.Depolama faaliyetlerinin, müşterilerine verdiği hizmet kalitesinin önemli bir bileşeni olduğu bilincinde olan firmamız, çalışmalarını bu anlayışla sürdürmektedir. Polivin Kimya sektörünün saygın kuruluşlarıyla güç birliği içerisindedir ve olmaya da devam edecektir.

Kuruluşumuzun hedefi; yurtiçinde bulunan bayi ve pazarlama kanallarını güçlendirerek, ülkemizin her noktasına iyi ve kaliteli hizmeti sunmaktır.Polivin Kimya, müşterilerine üstün kaliteli ürünler sunarken iş takibi sorumluluğunun da bilincindedir.

“Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” Polivin Kimya’nın ana prensibidir. İlkelerine bağlı kalarak ve müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedefleyerek, ''Saygın ve Seçkin Satıcı'' olmanın gurunu taşımaktadır.

Hakkımızda Vizyonumuz & Misyonumuz Kalite Politikamız Bizden Haberler Markalarımız ve Kardeş Firmalar